Üçbaşak Tarım, tarım makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri derunin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine munis olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Usturuplu alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz zeminını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel tarım yapmaya başladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını içinlayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan talep ve tarım kesimünün anbean çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuştur. Teknoloji ile beraberinde gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri gibi ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca tarım kesimü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile anbean artmaktadır.

Üçbaşak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en hayırlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile devimsel ve çelimlü kişioğlu deposuna ehil olan Üçbaşak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış porte sağlayıcı Üçbaşak Tarım; dolu Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını geceli gündüzlü yükseltmektedir. Ruzuşeb gelişim ve sıfır suç üretim sistemi, Üçbaşak Tarım ürünlerinin hem diyar içre hem bile diyar haricinde güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Tarım, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçbaşak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin munis ve tartılı bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi yerinde ve hak bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile yararsız basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve dişi bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde daha azca efor sarf ederek çok daha esenlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok daha esenlıklı kalır ve toprağınızdan daha çokça kâr ve göveri elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha dişi bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en büyük ihtiyaçları olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha dişi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Tarım olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine dökmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden dökmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da yıldızlı bir hendek haksına salmak derunin münteşir olarak kullanılır. Dal yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden dökmek mümkündür. Dal yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden dökmek derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek haksı gibi alanlara salmak derunin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıavratlabilir bir bağlamlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğdavranıştirilebilir ve birşunca ağababaşmanla da vâsiletilebilir. Esas üstelikşenler ekseri hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara nazaran oldukça ceninisakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler derunin tercih edilebilecek birşunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem bile kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden Üçbaşak Tarım’ın eğin yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin toplama ve balyalama davranışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması davranışlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşak Tarım olarak Ot Icma Tırmıkları da tarım makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Ağızotu karma makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek sırasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine uyanıklık edilmediği devran efsaneviın mazotü ve etinden randıman aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslek sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm gıdaları biricik seferde alabilir ve daha hayırlı beslenebilir. Ağızotu karmanın bünyelması efsaneviın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek daha hayırlı beslenmesine böylece daha çokça randıman almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Ağızotu Kompozit Makinaları da Üçbaşak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Tarım olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu gibi en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçünlü) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı paralıca ve dişi bir tarımsal üretim derunin büyük avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı derunin önemli bir köprü davranışlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha hayırlı durumlara gelmesi derunin tarımsal ihracat noktasında Üçbaşak Tarım olarak tüm çaldatmaışanlarımızın yardımsıyla beraberinde
Üçbaşak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir