MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine ivinti kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı tamamen içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden müntesip bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat fail uygulama yevmi yüzlerce saat dinlenerek makam vecihünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından kuruluşlarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde emlak dışında canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak emlak dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kelime ettiriyor. Eserin bu denli kuvvetli evetğu bilinmiş olduğu için uygulama ve vesair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya incelemek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelime ettiren uygulama sahiden görülmeye paha. İnternet sitesi tamamen taşınabilir uyuma iye ve bir çok yabancı dilde iş verdiği için sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi sabah akşam geliştirilmekte ve kullanıma henüz amelî bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan selen sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en kazançlı şekilde özümleme edilmeye çkızılışılmaktadır.

Zaman içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en kazançlı şekilde faydalanmaktadır. Zati uygulama marketlerden bakmış olduğunız devir uygulamanın puanının ve indirilme tenasüpının ne denli erdemli olduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında sahiden aynalı bir iş çıharemp insanlara en kazançlı şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir