Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çtuzakışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, orta ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum kısmınde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Haber Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Gençler” hareketi hayata mazitir. Bir yıl sürmesi planlanan faaliyet olağanüstü müteallik görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en şanlı gençlik hareketi olarak 2,5 sene sürerek basitgiysiü bir hoşgörüsüzlımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Yetişek Icra vekiliı, Toyluk Spor Icra vekiliı ve YÖK Reisı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal sorunların çözümü karınin tarihlerinde ilk kat tören düzeni imzalatarak toplumsal mevzularda müşterek faaliyet etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş yaşamında birbunca farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Amerikalıın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de tat alma organı eğitimi almıştır. Burayı da şanlı bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere de ögönen vererek birbunca proje ve çtuzakışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında birbunca sükselı çtuzakışmaya imza atmıştır.
Gine ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Başlar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayırtındalığı arttırarak bütün toplumun, artistların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini de almıştır. Bu çtuzakışmaların sonucunda Dünyanın en şanlı kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve gayrı ülkelere model gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan tasdik istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun saksıkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Dolaysızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz karınin övünme kaynağı olmuşlardır.
Antrparantez Kerem Hasanoğlu; birbunca vakıf ve uluslararası kuruluşa, çtuzakışmalar ve projeler dair takviye vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir