Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin mert iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler midein üretilen henüz ancak modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının dunya kaymasını engellemek midein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hanım vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu keşfedildi. Ve bu beyırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya kafalandı. Hatta unutulmaya taraf tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonra gelinin jartiyeri sarih ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi hamil sağlamlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmideek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine güzel fırlatması o dönemlerde jartiyer ile omuz omuza gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler deri raksında çiftlere eşlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birmebzul mert dergisinde hanım vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile belde almaya kafaladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle omuz omuza kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi geçmişte bile olduğu kadar beyazdır. Yağız ve pembe kadar renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu denli rakik olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişoflaz rahatsız etmemesi gerekir. Moda kolü daha çok jartiyeri hiç lime olarak satmanın nezdinde birmebzul ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birmebzul üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen postaı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen ancak anbean liberalleşmeye güzel revan seks oyuncaklarının satın alınmasıyla müntesip olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya açıklık bildirmek midein dundakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri ortamında özellikleri açısından değişiklik gösterse bile anayasa kafalıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hiç başına yahut bir partnerle her evetştan benibeşer tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında günümüzde ve dünya genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına nazaran seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına nazaran ihtiyaç, hayata renk ilhak etmek midein bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu yahut mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde mesture olduğu midein satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten eğlence meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla devam etmek temelı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre yok etmek, hizmetlevselliği için selen edinmeden satın yok etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek midein oylumlu çaba sarf etmelidirler. Hassaten; daha çok vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, alfabelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları midein seks shoplardan alışveriş henüz basit ve huzur olmaya kafaladı.

Bir zamanlar seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks yazgıında yaşanan sorunların tartışılması, hususşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı midein ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin falsolulığına doyum getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirlik problemi olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. Diğer taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel gönenç düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Hanımlar, sex shop alım satımlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, yazgıına hareketlilık ilhak etmek, henüz oflaz bir orgazm devam etmek yahut seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek midein sex shoplardan alışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan alım satımi haram olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözlemek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra oylumlu vürutmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum güzel olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri hiç şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile omuz omuza size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, hizmetleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun eğlence haritasını çıkarmakta epey ruhlu ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona nazaran akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu hizmetin en basit yolu. Hassaten seks esnasında etkin olmak çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli rahatsız edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis tarafüğünün penisinizi sıkarken münhalyok etmek midein mideinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yapmış olursanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek engel teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları henüz oflaz seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak oflaz bir seksin sonu mecallü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu alfabeyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir